Henüz Üye Değil Misiniz? Kayıt Ol
Toplam
0.00 ₺
Sepete Git Alışverişe Devam Et

Hakkımızda

Giyimde tasarımın yüksek önemi her zaman yadsınamaz bir gerçektir. Gelişigüzel ve kaliteden yoksun giyim ürünleri,gündelik hayatınızda veya sosyal hayatınızda kendinizi eksik hissetmenize neden olabilir. Bu nedenle Yancez, içinde yaratıcılığı barındıran ve özenli tasarımlarla hazırlanmış yaratıcı ürünlere sahiptir. Yancez, bir Türk markası olarak bugün önce Türkiye'ye sonra dünyaya hitap eden bir yapı elde etmektedir.

Yancez Nasıl kuruldu?

Yancez, henüz 2021 yılında yani çok genç bir yapıya sahip olarak yepyeni tasarımlar ve yepyeni fikirler ile kurulmuştur. İki genç kurucu tarafından yaratıcı ve akılcı bir proje olarak ortaya koyulan bu marka, Onur Ege Yılmaz, Dora Güllüdağ ve Kaan Bulut önderliğinde Türkiye merkezli olarak kurulumu gerçekleştirilmiş bir markadır. Kurulum aşamasından itibaren her üründe tasarıma yüksek özen gösterilerek, apayrı görsellikler ve bambaşka bir kalite elde edilmeye çalışılmıştır.

Yancez kurucuları Dora Güllüdağ, Kaan Bulut ve Onur Ege Yılmaz geçmişlerinde elde ettikleri tecrübeyi bugünün firmasına yansıtmak için her zaman özenli bir yaklaşım ile ve hedef kitlelerine ulaşacak doğru yolu görerek çalışmaya devam etmiştir. 

Kurucu Onur Ege Yılmaz, aynı zamanda bir girişimci olması ile birlikte bugüne kadar ortaya koyduğu birçok projesi yer almaktadır. Yancez projesi bağlamında da genç bir girişimci olarak genç kuşak için yeni bir trend oluşturmaya çalışmıştır. Bu çalışmada aynı fikirlere ve aynı bakış açısına sahip olarak Dora Güllüdağ ile bir arada yer almış ve genç jenerasyon için yeni bir giyim trendi oluşturacak tasarımlar ortaya çıkarılmıştır.

Yancez son dönemlerde özellikle başarılı ve özgün tasarımları sayesinde dikkat çeken bir yapıya sahip olmuştur. Bu özel tasarımlarda her zaman renkler, desenler ve değişen temalar ile özgünlük net bir şekilde ön plana çıkmaktadır. Bu tasarımlar, Türkiye'de yüksek beğeni elde etmeyi çok hızlı bir şekilde başarırken, temel olarak ülke genelinde hem erkek hem kadınlara hitap ederken, yurtdışına uzanan bir yapıya sahip olmaya da başlamaktadır.

Yancez Neler Sunuyor?

Yancez marka olarak genç ve dinamik yapısıyla her gün daha yeni tasarımlar ve daha iyi ürünler ortaya çıkarmaya çalışırken, ürün yelpazesinde çok daha geniş bir noktaya ulaştırmaktadır. Hem kadınlar hem erkekler için farklı tasarımlar üretmeye devam eden marka ürün gamları içerisinde temel olarak sweatshirt, kapşonlu sweatshirt(hoodie), tasarım tshirt ve oversize tshirt ile birlikte aksesuar kategorisinde de çanta ürünleri sunmaktadır.

Temel olarak bu ürünlerin her biri kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarımlardan geçirildikten sonra gerek renk gerek beden gerek görsellikler ile herkesin kendine has bir tarzda tercih edebileceği sonuçlar ortaya koymaktadır. Özellikle gençlerin yani yeni jenerasyonun giyim tarzına hitap eden bu tasarımlarda oversize beden seçenekleri de günümüzün gençliğinin en fazla talep ettiği giyim tarzına hitap etmektedir.

Yancez İçin Vizyon Nedir?

Yancez, günümüzde temel vizyonu ile birlikte gelecek vadede çok daha büyük bir marka haline gelmeyi istemektedir. Modern çağın kalıplarını değiştirerek, herkesin tercih ettiği kıyafet seçenekleri yerine kişiye özgü ve tamamen özgün tasarımlar ortaya çıkarmayı istemektedir. Bu bağlamda yeni dünya insanına kendine has bir giyim tarzı sunmayı vaat etmektedir.

Yancez İçin Misyon Nedir?

Yancez geleceğe yönelik olarak belirlediği bu vizyon çerçevesinde her zaman eğlenceli ve etkin bir çalışma sistemi ile hem Onur Ege Yılmaz hem de Dora Güllüdağ tarafından güçlü bir misyon gütmektedir. Hedef çerçevesinde bu misyon ile birlikte her iki tasarımcı kendine özgü giyim tarzını ortaya koymaya çalışırken, daha kaliteli, daha fazla beğenilen ve ideal fiyat politikalı ürünler ile Türkiye'ye ve yurtdışına uzanan bir çalışma gelişimi sürdürmektedir.

Yancez: Streetwear,Kaliteli,Ucuz,Hızlı Teslimat,7/24 Canlı Destek,Ekonomik. (sweatshirt,hoodie,tişört,oversize tişört.)